Pilsner Urquell Akce: Nejlepší nabídky na oblíbené pivo v naší sekci akce

Pilsner Urquell Akce

Představení Pilsner Urquell akce

Pilsner Urquell akce je jedinečnou příležitostí pro všechny milovníky tohoto slavného piva. Tato akce je pořádána ve spolupráci s pivovarem Pilsner Urquell a přináší nejlepší nabídky na oblíbené pivo v naší sekci akce. Každý rok se tato akce koná v různých termínech a místech, aby vyhověla co největšímu počtu lidí. Přijďte si užít skvělou atmosféru a ochutnat jedinečné pivo Pilsner Urquell!

Termíny a místa konání akce

Pilsner Urquell akce se bude konat v několika termínech a na různých místech po celé zemi. První akce se uskuteční 15. května v Praze, ve známém pivovaru U Fleků. Další termín je stanoven na 22. května v Brně, v restauraci U Richarda. Poté se akce přesune do Ostravy, kde se uskuteční 29. května v hospodě Naše Pivo.

Dalšími místy konání jsou Plzeň, Karlovy Vary, České Budějovice a další česká města. Termíny budou postupně upřesňovány na našem webu a sociálních sítích Pilsner Urquell.

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost ochutnat to nejlepší pivo přímo od zdroje!

Nabídka piva Pilsner Urquell v rámci akce

Nabídka piva Pilsner Urquell v rámci akce je opravdu pestrá. Naše akce nabízí široký výběr tohoto oblíbeného piva ve všech jeho variantách. Můžete si vychutnat tradiční světlý ležák, který je symbolem českého pivovarnictví, nebo se rozhodnout pro osvěžující nealkoholickou verzi. Pro milovníky nových chutí tu máme také speciální edice Pilsner Urquell s přídavkem ovoce či bylin. A samozřejmě nezapomínáme ani na ty, kteří preferují tmavší pivo - nabízíme i Pilsner Urquell tmavý ležák plný karamelových a kávových tónů. Všechny tyto lahůdky jsou připraveny s láskou a péčí našich zkušených pivovarníků, aby každý doušek byl jedinečným zážitkem.

Speciální slevy a výhody pro účastníky akce

Pro účastníky Pilsner Urquell akce jsou připraveny speciální slevy a výhody, které si rozhodně nenechte ujít. Na každém místě konání akce budou k dispozici exkluzivní nabídky na pivo Pilsner Urquell. Můžete si tak vychutnat svěží a chutné pivo za zvýhodněné ceny. Kromě toho budou účastníci akce mít možnost získat různé dárky a suvenýry od Pilsner Urquell. Abychom ještě více potěšili naše hosty, bude k dispozici i možnost ochutnat novinky ze sortimentu Pilsner Urquell a objevit tak nové oblíbené příchutě. Nezapomeňte se tedy zúčastnit této skvělé akce a využít všech speciálních slev a výhod, které pro vás máme připravené!

Doprovodný program a zábava na akci

Doprovodný program na Pilsner Urquell akci je plný zábavy a vzrušení. Na vás čeká bohatý hudební program s živou hudbou, kde si budete moci zatančit a užít si skvělou atmosféru. Pro milovníky sportu bude připravena možnost sledovat živé přenosy nejlepších sportovních událostí na velkoplošné obrazovce. Pro ty, kteří se chtějí odreagovat, jsou připraveny různé soutěže a hry s atraktivními cenami. Nezapomeňte také navštívit stánky s gastronomickými specialitami, kde si budete moci pochutnat na lahodných pokrmech, které perfektně doplní vaše oblíbené pivo Pilsner Urquell. Tato akce je skvělou příležitostí strávit příjemné chvíle s přáteli a rodinou, a to v prostředí plném radosti a veselí.

Jak se zúčastnit Pilsner Urquell akce

Pokud se chcete zúčastnit Pilsner Urquell akce, je to velmi jednoduché. Stačí navštívit webové stránky akce nebo se zaregistrovat na místě konání. Registrace je zdarma a otevřená všem nad 18 let. Po registraci obdržíte vstupní lístek, který budete muset předložit při vstupu na akci. Doporučujeme se registrovat co nejdříve, protože počet míst je omezený. Pokud máte rádi pivo Pilsner Urquell a chcete zažít skvělou atmosféru plnou zábavy a slev, neváhejte se přihlásit k účasti na této akci! Pro více informací kontaktujte organizátory na telefonním čísle uvedeném na webových stránkách akce nebo prostřednictvím e-mailu. Těšíme se na vaši účast!

Další informace a kontaktní údaje

Další informace o Pilsner Urquell akci a kontaktní údaje můžete najít na našem webovém portálu www.pilsnerurquellakce.cz. Zde naleznete podrobnosti o termínech a místech konání akce, nabídce piva Pilsner Urquell v rámci akce, speciálních slevách a výhodách pro účastníky. Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete další informace, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@pilsnerurquellakce.cz nebo telefonicky na čísle +420 123 456 789. Těšíme se na vaši účast na Pilsner Urquell akci!

Publikováno: 28. 12. 2023

Kategorie: akce

Autor: Marek Svoboda

Tagy: pilsner urquell akce | akce prodeje piva