Output

Opat04

Opat04: Pivovar s tradicí

P

Široká nabídka pivních stylů

Svět piva je dnes pestřejší než kdy dřív. Pryč jsou doby, kdy na čepu kralovaly jen světlé ležáky. Dnes si milovníci zlatavého moku mohou vybírat z nepřeberného množství stylů, z nichž každý nabízí unikátní chuťový profil a aroma. Chcete svěží a lehkou chuť? Sáhněte po osvěžujícím pšeničném pivu. Dáváte přednost hořkým tónům? IPA s výrazným chmelovým aroma bude to pravé. Pro fajnšmekry toužící po komplexních chutích se nabízí široká škála ejlů a stoutů. Ať už preferujete jakýkoli styl, v pivním světě si zaručeně najdete to své.

Kvalitní suroviny z regionu

Věříme, že jídlo chutná nejlépe, když víte, odkud pochází. Proto si v naší restauraci zakládáme na používání kvalitních surovin od lokálních dodavatelů. Naše zelenina je vždy čerstvá a pochází z nedalekých farem, maso odebíráme od prověřených chovatelů z okolních vesnic a mléčné výrobky nám dodávají malé rodinné farmy z regionu. Tímto způsobem nejen podporujeme lokální ekonomiku, ale také zajišťujeme, že se na vaše talíře dostávají ty nejčerstvější a nejkvalitnější suroviny. Chuť a vůně našich pokrmů je tak nezaměnitelná a věříme, že vám zprostředkuje opravdový gurmánský zážitek.

Moderní technologie vaření

Svět vaření se neustále vyvíjí a moderní technologie hrají v tomto vývoji klíčovou roli. Pryč jsou doby, kdy byly trouby a sporáky jedinými pomocníky v kuchyni. Dnes nám chytré spotřebiče a inovativní nástroje usnadňují vaření a otevírají dveře k novým kulinářským zážitkům.

Multifunkční hrnce s přesným nastavením teploty a času se staly nepostradatelnými pomocníky pro zaneprázdněné kuchaře. Sous-vide vaření, které využívá vodní lázeň s přesnou teplotou, zase umožňuje dosáhnout dokonalé textury a chuti masa i zeleniny.

Technologie pronikly i do oblasti pečení. Chytré trouby s integrovanými recepty a automatickými programy usnadňují pečení dortů, chleba i dalších dobrot. A co teprve 3D tiskárny potravin, které otevírají dveře do světa neomezených možností tvarování a designu jídel.

Moderní technologie vaření nám dávají do rukou nástroje, které nám umožňují vařit zdravěji, efektivněji a kreativněji.

Příjemné prostředí pivovaru

Pro milovníky piva a příjemné atmosféry je návštěva pivovaru skvělým zážitkem. Mnoho pivovarů se pyšní útulnými a stylovými prostory, které lákají k posezení s přáteli či rodinou. Často se setkáte s tradičními pivními zahrádkami, kde si můžete vychutnat osvěžující nápoj pod širým nebem. V interiéru pivovarů dominuje kombinace dřeva, cihel a kovu, která vytváří příjemnou rustikální atmosféru. Prostory bývají zdobeny historickými fotografiemi a artefakty, které připomínají bohatou historii vaření piva. Některé pivovary nabízejí i prohlídky, kde se dozvíte více o procesu výroby piva a ochutnáte různé druhy piv. Ať už hledáte místo pro posezení s přáteli, romantickou večeři nebo jen chcete ochutnat lahodné pivo, pivovar je skvělou volbou.

Možnost exkurzí a degustací

Nabízíme vám jedinečnou možnost nahlédnout do zákulisí naší výroby a poznat tajemství vzniku vašich oblíbených produktů. Během exkurze vás provedeme celým procesem – od zpracování surovin až po finální produkt. Ukážeme vám moderní technologie i tradiční postupy, které se v naší firmě snoubí. Po prohlídce budete mít možnost ochutnat vybrané produkty a zakoupit si je v našem podnikovém obchodě za zvýhodněné ceny. Exkurze se konají ve všední dny po předchozí domluvě. Pro více informací a rezervaci termínu nás neváhejte kontaktovat.

Opat04: Ideální místo pro milovníky piva

Opat04 je ráj pro milovníky piva. Najdete tu širokou škálu pivních stylů, od klasických ležáků po svrchně kvašená piva a speciály. Na čepu se pravidelně střídá několik druhů piv z minipivovarů z celé České republiky. Odborná obsluha vám ráda poradí s výběrem a prozradí detaily o původu a výrobě každého piva. Pokud si nejste jistí, jaký styl vám bude vyhovovat, můžete si dát degustační sadu a ochutnat tak hned několik vzorků. K pivu si můžete dát i něco malého k zakousnutí, například nakládaný hermelín, utopenec nebo grilovanou klobásu. Opat04 je ideálním místem pro posezení s přáteli u dobrého piva.

Publikováno: 12. 06. 2024

Kategorie: jídlo a nápoje

Autor: Radovan Křesadlo

Tagy: opat04 | český pivovar